Efektivita průmyslu s frekvenčními měniči

industrial electric motor

Požadavky na průmyslové podniky se dynamicky zvyšují, zejména pokud jde o energetickou účinnost a úspory. S touto výzvou je spojena potřeba pravidelně vyhodnocovat a zlepšovat účinnost našich pohonných systémů a strojů. K dispozici je mnoho řešení, ale v různých průmyslových odvětvích se stále více upřednostňují frekvenční měniče.

cta

Představujeme vám řadu frekvenčních měničů Vector od renomované společnosti VYBO Electric. Tyto frekvenční měniče se vyznačují vysokou kvalitou a univerzálností, takže jsou ideální pro mnoho průmyslových aplikací, a to i těch nejnáročnějších. Nabízejí spolehlivé a efektivní řešení pro váš průmyslový provoz a poskytují neocenitelné výhody z hlediska energetické účinnosti a výkonu.

Frekvenčním měničem k nižším nákladům na energie

Kvalitní frekvenční měniče jsou pro moderní průmyslové provozy neocenitelnými pomocníky a celkovou efektivitu pohonů dokáží zvýšit až o desítky procent. Není však jedno, jaký frekvenční měnič si vyberete a zároveň, kolik se do něj rozhodnete investovat. Obecně platí, že čím kvalitnější frekvenční měnič si vyberete, tím více vám toho umožní regulovat a tím výrazněji budou úspory na provozních nákladech. Znamená to tedy, že i investice do frekvenčního měniče se vám vrátí rychleji.

Dobrou zprávou je, že kvalita je dnes již v segmentu frekvenčních měničů mnohem dostupnější. V rámci série Vector si můžete vybrat frekvenční měniče s vektorovým řízením schopné pracovat v uzavřené smyčce. Už základní model V350 je dostupný za velmi přijatelné ceny, přičemž jde o kvalitní měnič vybaven profesionálním softwarem a pokročilými funkcemi umožňující řídit náročné průmyslové aplikace a bezpečně využívat přetížitelnost.

Mohlo by vás zajímat: Nabízíme elektromotory k prodeji s expresním doručením

Frekvenční měnič Vector V810 s vektorovým řízením stačí správně zapojit a protože je od výroby předprogramovaný, můžete ho hned začít využívat. Na straně druhé, funkce tohoto frekvenčního měniče si víte vždy přizpůsobit, a to přes přehledně zpracovány MACRO aplikace, případně programovací interface pro běžné počítače.

kvalitní frekvenční měniče

Jen v krátkosti uveďme, že vektorové frekvenční měniče VYBO Electric se vyznačují několika komunikačními protokoly umožňují flexibilní čtení parametrů a k dispozici je také více režimů spouštění. Samozřejmostí jsou v rámci této třídy frekvenčních měničů i funkce odloženého startu, ochrany proti nadproudu potlačením či ochrany proti přepětí a podpětí. Zvláště užitečnou funkcí, která účinně přispívá k dosažení delší životnosti elektromotorů je detekce nestabilní frekvence.

Obraťte se na nás a my vám rádi vysvětlíme, jak budou kvalitní frekvenční měniče přínosné i pro vaši průmyslovou provoz.


Zdroj: kelheim.cz, pixabay.com

Summary
Kvalitní frekvenční měniče
Article Name
Kvalitní frekvenční měniče
Description
Frekvenční měnič VYBO Electric Vector V350 s vektorovým řízením stačí správně zapojit
Author
Publisher Name
rolandee.cz
Publisher Logo

You Might Also Like