Hydroflask – pitný režim vyřešen forever

hydro flask

Ve dvacátém prvním století se už nikdo, ale opravdu nikdo s minimem soudnosti nedá zahanbit tím, že by si kupoval vodu v plastové láhvi, kterou pak zahodí. Přestože i do separovaného sběru – plast je prostě out. Sklo je ekologicky vhodnější, ale má své nevýhody – stačí, že ti láhev spadne na zem a máš dopito. Proto je třeba uvažovat jinak. Například jako Hydroflask.

Ano, to jsou ty lahve, z nichž jsou lidé paf už asi dekádu a které konečně přišly i k nám

lahva hydroflask
Hydroflasky v Tatrách. Čaj, voda, tatranský čaj v potřebné teplotě

Na první pohled se může zdát, že je to obyčejná láhev, ale pozor! – lidé je zbožňují pro velmi konkrétní a hmatatelné důvody.

První: teplota. Výkonná izolace TempShield ™ udržuje optimální teplotu neuvěřitelně dlouho a je úplně jedno, jestli má obsah zůstat ledově vychlazený nebo horký. S Hydroflask se ti nestane, že budeš rozpuštěnou zmrzlinu zapíjet studenou kávou.

Druhý: odolnost. Dvojitá stěna z nerezové oceli je stavěná na to, aby s tebou absolvovala výlety, stanovačky, rybaření a doprovázela tě na každém kroku. Bez známek únavy eliminuje kondenzaci, takže tvoje láhev se (na rozdíl od tebe) nepotí.


Přečtěte si také: prAna: eco-friendly outfit na jógu


Třetí: praktičnost. Hydroflask si dává záležet, aby jejich láhve a nádoby na jídlo byly zcela bezpečné. Uzávěr nepropustí ani kapku a dá se pohodlně karabinou přicvaknout na ledajaký batoh. Podle gusta si můžeš vybrat standard mouth s hrdlem širokým 4,85 cm nebo je zde wide mouth verze pro širokoústé s průměrem 5,74 cm.

Čtvrtý: design. Jasně definovaná silueta, inspirovaná dokonalostí přírody, kde není nic nadbytečné. Maximální jednoduchost propouští uzdu fantazii majitele. Není nic snazšího pokud chceš, aby tvá láhev odrážela tvou unikátní osobnost, než si ji vyzdobit (návody najdeš po celém internetu – říkali jsme, že je to hit!) Ale jinak Hydroflask vypadá skvěle i bez zásahu a dodává se v nepřeberném množství odstínů. Prášková barva Color Last ™ má příjemný omak, neklouže v ruce a bez problémů snese myčku.

flaska hydroflask
Láhev můžeš pohodlně nosit nebo zavěsit za ouško

Táááák, to byly ty hmatatelné důvody. No a pak jsou tu takové, jako udržitelnost, doživotní záruka a ještě i aktivity samotné firmy. V rámci programu Parks for all Hydroflask podporuje neziskovky zaměřené na údržbu a obnovu parků. Tak si vezmi svou Hydroflask do parku a užívej si čerstvý vzduch a vychlazený nápoj!

Více zde: https://wilderoben.com/cs/hydro-flask-708

You Might Also Like