prAna: eco-friendly outfit na jógu

prana joga

Tříbení pozice dolního psa nebo zkoušení nové rovnovážné polohy ve studiu jógy je samo o sobě dost náročné. Ještě těžší je to tehdy, když se ti do břicha zařezává guma, příliš volné tričko ti padá přes hlavu a ještě i v pozici mrtvoly se v těsných kalhotách potíš jako kůň. Udržet si v takové situaci správný uvolněný mindset je téměř nemožné. prAna by to ale vyřešit mohla.

Dnes v éře jógového boomu, kdy cvičí pomalu každý a všude (nebo by alespoň rád tak vypadal), se oblečení na jógu dostalo do kategorie athleisure. To znamená, že lidé ho nosí nejen jako funkční, ale i jako módní záležitost. Proto nyní najdeš oblečení na jógu s kapsami, výřezy ze síťoviny, s divokými vzory a rafinovanými střihy, ale pokud v něm plánuješ opravdu i cvičit, je třeba věnovat pozornost funkci.

joga oblecenie
Racerback střih, při kterém máš naprostou volnost v pohybu

Mohlo by vás zaujímať: Patagonia bunda a vesta z jedného cesta


prAna toto všechno skloubila i s ekologickými výrobními postupy, abys při té své józe mohla mít čisté svědomí

Nemusíš už harmonii s planetou předstírat v šik tričku, jehož výroba sice znečistila celou řeku, ale zato je alespoň zabarvené jedovatými barvami a nevydrží ani čtyři praní.

Rafinované vzory a střihy typické pro prAnu

prAna využívá recyklované materiály, nejčastěji polyester a nylon v kombinaci se spandexem. Z přírodních zase milují Tencel lyocell a konopí. prAna má certifikát bluesign®, který zaručuje nezávadnost materiálu vůči nositeli i životnímu prostředí. Funkční tkaniny jsou lehké, prodyšné, pružné a hlavně odvádějí vlhkost, což pozitivně ovlivňuje i aroma, kterou vydává člověk po výkonu. Správně vybraná podprsenka nebo top poskytují podporu na potřebných místech, aby bylo cvičení příjemné a bezbolestné.


Zdroj: wilderoben.com

You Might Also Like