Kvalitní frekvenční měniče s vektorovým řízením jsou nezbytným doplňkem moderních průmyslových provozů

technologie

Nároky na průmyslové provozy se zejména v souvislosti s energeticky úspornými opatřeními stále zvyšují. Pravidelně je tedy třeba hledat možnosti, jak provozovat pohonné zařízení a další stroje ještě efektivněji. Řešení mohou mít různé podoby, přičemž stále častější volbou jsou právě kvalitní frekvenční měniče vhodné prakticky pro všechna průmyslová odvětví. Představíme vám radu frekvenčních měničů Vector od VYBO Electric, které jsou vhodné i pro ty nejnáročnější průmyslové aplikace.

Frekvenčním měničem k nižším nákladům na energie

Kvalitní frekvenční měniče jsou pro moderní průmyslové provozy neocenitelnými pomocníky a celkovou efektivitu pohonů dokáží zvýšit až o desítky procent. Není však jedno, jaký frekvenční měnič si vyberete a zároveň, kolik se do něj rozhodnete investovat. Obecně platí, že čím kvalitnější frekvenční měnič si vyberete, tím více vám toho umožní regulovat a tím výrazněji budou úspory na provozních nákladech. Znamená to tedy, že i investice do frekvenčního měniče se vám vrátí rychleji.

Dobrou zprávou je, že kvalita je dnes již v segmentu frekvenčních měničů mnohem dostupnější. V rámci série Vector si můžete vybrat frekvenční měniče s vektorovým řízením schopné pracovat v uzavřené smyčce. Už základní model V350 je dostupný za velmi přijatelné ceny, přičemž jde o kvalitní měnič vybaven profesionálním softwarem a pokročilými funkcemi umožňující řídit náročné průmyslové aplikace a bezpečně využívat přetížitelnost.

Mohlo by vás zajímat: Nabízíme elektromotory k prodeji s expresním doručením

Frekvenční měnič VYBO Electric Vector V350 s vektorovým řízením stačí správně zapojit a protože je od výroby předprogramovaný, můžete ho hned začít využívat. Na straně druhé, funkce tohoto frekvenčního měniče si víte vždy přizpůsobit, a to přes přehledně zpracovány MACRO aplikace, případně programovací interface pro běžné počítače.

kvalitní frekvenční měniče

Jen v krátkosti uveďme, že vektorové frekvenční měniče VYBO Electric se vyznačují několika komunikačními protokoly umožňují flexibilní čtení parametrů a k dispozici je také více režimů spouštění. Samozřejmostí jsou v rámci této třídy frekvenčních měničů i funkce odloženého startu, ochrany proti nadproudu potlačením či ochrany proti přepětí a podpětí. Zvláště užitečnou funkcí, která účinně přispívá k dosažení delší životnosti elektromotorů je detekce nestabilní frekvence.

Obraťte se na nás a my vám rádi vysvětlíme, jak budou kvalitní frekvenční měniče přínosné i pro vaši průmyslovou provoz.


Zdroj: kelheim.cz, pixabay.com

Summary
Kvalitní frekvenční měniče
Article Name
Kvalitní frekvenční měniče
Description
Frekvenční měnič VYBO Electric Vector V350 s vektorovým řízením stačí správně zapojit
Author
Publisher Name
rolandee.cz
Publisher Logo

You Might Also Like